نویسا
آریانا
تست رایگان
تماس فوری
021-61931000 Skype ID: agp.support English

شهر نام شركت نام مدير آدرس تلفن ايميل
كرمان موسسه فرهنگی پژوهشی عرفان پژوه زهره نگارستانی کرمان، ميدان قرنی، به سمت خيابان امام، جنب امام4، ساختمان 41، زنگ دوم
  • 034-32265054
  • 09132967297
Nevisa.Kerman@asr-gooyesh.com
بوشهر توسعه علم و فناوران نوآوران گلشن خليج فارس علی رايزن بوشهر، خيابان امام، خيابان فردوسی، پارک علم و فناوری خليج فارس، واحد 401
  • 077-32265054
  • 09177731087
Nevisa.Bushehr@asr-gooyesh.com
خراسان شمالی شرکت کاوشگران فناور ارتباط تدبير سيد بهنام هاشمی بجنورد، خیابان طالقانی شرقی، نرسیده به چهار راه پارک شهر- روبروی طالقانی 9
  • 058-32265100
  • 09157746432
Nevisa.Bojnoord@asr-gooyesh.com
شیراز اندیشه نگاران آریان احسان محمدی شیراز – خیابان 30 متری سینما سعدی – مجتمع تجاری ایران – طبقه 2 – واحد 213
  • 071-32317440
  • 09170209025
دزفول سعید پويافرد دزفول، خيابان شريعتی، پاساژ وليعصر، طبقه زيرين، واحد 3، بانک نرم افزاری قائم
  • 061-42272582
  • 09167022008
Nevisa.Khuzestan@asr-gooyesh.com
کردستان فرزانه ويسی 09190248601 Nevisa.Kurdistan@asr-gooyesh.com
خراسان رضوی موج سپید سيد هاشم قريشی مشهد ٬ قاسم آباد، میدان مادر، بین ادیب 24 و 22 ، مجتمع ادیب، طبقه دوم، واحد 307
  • 051-36625083 و 84
  • 09158080900
Nevisa.Mashhad@asr-gooyesh.com
زاهدان شرکت تعاونی فناوری ويرا پردازان آريا حسين محمدی زاهدان- خيابان مولوی- تقاطع امام خمينی- مقابل بانک صادرات- ساختمان اتحاديه‌های صنفی- طبقه2
  • 054-33210412
  • 09153492210
Nevisa.Zahedan@asr-gooyesh.com